Blog

 

5 skvělých návodů, jak se stát sebevědomou ženou

 

Sebevědomí. Nejméně pro půlku populace naprosto nedostižný cíl, zatímco pro druhou půlku populace naprostá samozřejmost. Setkávám se s tím neustále. Lidé touží a chtějí získat zdravé sebevědomí a cítit se skvěle. Dobrá zpráva je, že existuje cesta, jak ho dosáhnout.

 

 


 

 

 1.Každý večer si napište 3 věci, které se vám povedli.

Možná jste už slyšeli hlášku, že „samochvála smrdí,“ pro lidi s nízkým či vůbec žádným sebevědomím to platí přesně naopak. Musíte se začít chválit! Každý večer najděte tři věci, za které se pochvalte. Pokud se vám to nepodaří rovnou, tak si prostě před spaním vyhraďte pět minut aspoň na jednu věc. Opravdu povinně aspoň jednu! Ne však víc než tři. Vaše chválení se musí mít také své limity, abyste si vlastní pochvaly sami vážili. Vážit si vlastní pochvaly je ostatně první krok k tomu, abyste si začali časem vážit i sami sebe, jako člověka. 

 

2. Naučte se říkat „ne“ postupně tak, že začnete malými odmítnutími. 

Uvědomte si, že vaše „malá ne“ vás chrání, protože včas zabrání velkým problémům. Třeba nechcete jít na stejný film jako zbytek party. Tak to řekněte ostatním a běžte na svůj film. Nebo odmítněte nabízený alkohol na večírku a dejte si raději vodu. Ostatním je to jedno víc, než si myslíte. 

 

  3. Najděte si svého mentora a kouče

Najďěte si svého mentora. Tento krok je velmi nezbytný pro váš rozvoj v životě, ale také i pro vaše sebevědomí a sebedůvěru, Mentor vás bude inspirovat, motivovat, pomůže vám být součástí vaší největší změny v životě. Pomůže vám změnit myšlení, postoje, návyky, chování, myšlení i přesvědčení a tím se změní váš život. 

 

  4. Postavte se svému strachu a překonejte ho

Máte strach? Super identifikujte svůj strach a postavte se mu čelem. Jďěte a překonejte svůj strach. Za tímto strachem je vaše nové já, které je sebevědomější, odvážnější a plné života. Za každým strachem je nějaká součást vašeho vysněného života. To strach vám brání, tak proč ho nezničíte, nebo nepřetransformujete na sebevědomí ? Strach není skutečný ani hmotný je pouze ve vaší hlavě, je to jen jeden z  limitů, který máte plně pod kontrolou a jen o tom nevíte.

Chcete se naučit pracovat se svým strachem a stát se sebevědomějším člověkem? Tak neváhejte si zabezpečit a objednat náš  kurz níže, kde se přímo tomuto tématu věnujeme. Najdete tam práci se strachem a emocemi a mnoho dalšího.

 

 5. Sebeláska a způsob myšlení k sobě samému

Sebevědomí je velmi úzce spojeno se sebeláskou a prakticky je to jedno a totéž. Jakmile začnete pracovat na své sebelásce a budovat jí, tak s ní poroste přímo úměrně i vaše sebevědomí, sebedůvěra, sebehodnota a obecně i vnitřní hodnota. Sebeláska je nadřazená všem sebe…

Důležité je aby jste přijali sámi sebe takovou jaká jste, protože jste úžasná, jedinečná bytost, která si zaslouží lásku. Musíte se do sebe zdravě zamilovat. Přijetí svých negativních stránek je další důležitá součást sebelásky.

Máte jedinečnou možnost zlepšit kvalitu svého života ve všech směrech od vztahu, zdraví až po peníze, kariéru a štěstí, protože sebeláska je klíčem jak toho docílit. Náše specialní transformační afirmační nahrávka vám v tom velmi efektivně pomůže a vybudujete si silnou víru v sebe, stanete se charismatickou ženou a budete vědět jak působit pozitivně na lidi kolem sebe.  🙂

 

Jestli-že se vám článek líbil, budeme moc rádi a vděční když ho sdílíte na socíálních síťích.

 

Daniel Diamant
Expert NLP a autor článku

 

 

Podívejte se na doporučené produkty níže

 

 

Transformační afirmační nahrávka na sebevědomí a sebedůvěru