Vyzkoušejte si internetovou novinku !!!

On-line vzdělávání nevyčíslitelné hodnoty.

 

Diamant Academy

 

Získej členství na 30 dní jen za 55,- kč!!!

 

Skutečná univerzita online vzdělávání pod jednou střechou.

 

Sdílená komunita na stejné vlně.

 

Podpora týmu trenérů, mentorů a koučů.

 

 

Nebuďte na to sami!

Získej členství na 30 dní jen za 55,-

Klikni a získej regostraci za 55,-kč

Vstupem do Diamant Academy získáte:

 

• V on-line uzavřené FB skupině V D.A. obdržíte ucelené know how, jak pracovat na svém osobním rozvoji, dále v oblasti vztahů (rodiny,přátelé), peněz, práce (poslání), zdraví a podnikatelském rozvoji v oblasti on-line podnikání, social – média a MLM.

 

• V D.A. objevíte díky video nahrávkám ZDARMA ty nejefektivnější strategie, techniky a principy, díky, kterým si vytvoříte lepší kvalitu života a posunete se na další úrověň a začnete dosahovat nadprůměrných výsledků s minimálním úsilím.

 

• Po prvním přihlášení v Platinum členství vás uvítá video návod, kde se dozvíte s čím a kde začít, aby jste se rychle zorientovali.       

 

• Uvítá vás tým trenérů a koučů naladěných na stejnou vlnu jako vy.

 

• Budeme se potkávat osobně v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech. Navazujeme spoluprácepřátelství a sdílíme navzájem zkušenosti. Členové D.A. mají setkání pouze za režijní náklady.

 

• Každý týden zveřejňujeme zbrusu nové tématické videa. Čekají vás ty nejaktuálnější video nahrávky, rozhovory, studie, články a příklady z praxe, aby vaše osobnost a značka stále rostla a to ve všech oblastech života.

 

• Každý měsíc se živě připojíte k on-line mentoringu s Danielem a dalšími mentory, ve kterém dostanete odpovědi na všechny vaše otázky a tím přímou, zpětnou vazbu k aktuálnímu měsíčnímu tématu..

 

• D.A. je navržena tak, že pod jednou střechou naleznete neuvěřitelně ucelenou, on-line univerzitu pro dlouhodobý růst osobního a podnikatelského rozvoje. Know – how a  profesionální podporu.

 

• Nebudete na to sami. Kdykoliv se na něčem zaseknete, napíšete do diskuse se žádostí o podporu, nebo do chatu osobně s Danielem a dalšími experty. V D.A. VŽDY zodpovíme vaše otázky! Zeptejte se na cokoliv a my uděláme všechno proto, abychom posunuli váš progres o krok vpřed a vy jste se cítili skvěle.

 

• Účastník v platinum a diamant placeném členství D.A. získá všechny on-line tréninky, které jsou postupně k mání na e-shopu zdarma.

 

• Každý člen získá slevový kupon na osobní koučink a konzultace s členy týmu D.A. 

 

Přístup do FB skupiny Cesta Vítěze., kde získáte stabilní motivační podporu a tím udržení hladiny FLOW.

 

• Registrací získáte členství na 30 dnů zdarma.

 

            Dává vám tato příležitost smysl?  

Ano?

 

Přidejte se k nám a využijte šance a zajistěte si členství za 55,- kč na 30 dnů zdarma.

Vstupte mezi nás a vyzkoušejte si tento jedinečný systém vzdělávání.

Rezervujte si rychle svá místa za 55,-kč v D.A. a vyplňte formulář!

Jděte do AKCE a získej exklusivní členství.

Splňte si své sny, TEĎ !!!

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

 

Klikni na obrázek a získej GOLD členství za 299,-kč

 

Gold členství nyní za 299,- kč měsíčně.

 

• V Gold členství D.A. obdržíte ucelené know how, jak pracovat na svém osobním rozvoji, dále v oblasti vztahů, financí, práce (poslání), zdraví a podnikatelském rozvoji v oblasti on-line podnikání, social – média a MLM. Také získáváte možnost se zeptat našich koučů a mentorů na to co vás aktuálně trápí.

 

• V Gold členství D.A. obsahuje video nahrávky ZDARMA kde s vámi sdílíme ty nejefektivnější strategie, techniky a principy, díky, kterým si vytvoříte lepší kvalitu života a posunete se na další úrověň.      

 

• V Gold členství navazujeme spoluprácepřátelství a sdílíme navzájem zkušenosti. Členové D.A. mají setkání pouze za režijní náklady.

Klikni na obrázek a získej platinové členství

Platinum členství pouze za 599,-kč měsíčně.

V platinovém členství získáváte navíc od GOLD členství přístup do uzavřené členské sekce na webu, kde získáváte všechny dostupné a aktuální on-line tréninky zcela ZDARMA.

 

Klikni na obrázek a získej Diamantové členství

 

Diamantové členství jen za 990,-kč měsíčně.

V Diamantovém členství získáváte navíc od GOLD a ZLATÉHO členství, každý měsíc živý on-line mentoring s Danielem. Všechny živé akce zcela zdarma.

Senior partneři Diamant Academy

 

Sabina Jordánová
cerifikovaný trenér a lektor

 

Adrian Kolek

MLM Mentor & Tvůrce marketingových projektů


Jarka Rumlová

NLP trenér a coach

 

Mgr. Monika Razímová
Profesionální Coach