Blog

Každý z nás se určitě někdy ve svém životě setkal s tím, že si nedůvěřuje v tom, co by v životě chtěl dokázat, Je to tak ? Jedno z hlavních témat dnešní doby, obzvláště sociálních sítích, kde na nás všude vyskakují krásné modelky, svalnatí muži apod. je, jak být štíhlí a cítít se ve svém těle krásní a šťastní. V hlavě se nám množí negativní myšlenky,které nám našeptávají : Nevěřím si , že to dokážu, chybí mi motivace, nechce se mi chodit do fitka a cvičit, nemám čas na cvičení, nemám ani peníze na hubnutí, nic se mi nechce, začnu od pondělí (nezačnete nikdy) apod…. řekněte si DOST! Neposlouchejte je a zkuste si přeprogramovat svou mysl na pozitivní myšlení a přijmout se nyní takovou, jakou jste teď a tady v tuto chvíli, kdy čtete tento článek, který pro vás píše žena s vlastní zkušeností tohoto typu. Pomoci vám k tomu může kouzlo afirmací. Víš, co jsou to afirmace?Afirmace jsou nejjednodušší a nejčastější používanou technikou na přeprogramování naší mysli, podvědomí vnitřní transformace, změna myšlení a to z negativního na pozitivní. Prakticky jsou afirmace krátké, pozitivní tvrzení věty, které mají za úkol postupně přeprogramovávat naše podvědomí. Proto doporučujeme používat afirmace opakovat a říkat si je co nejčastěji, aby je podvědomí co nejrychleji přijalo za své. Co to znamená, když někdo myslí pozitivně? Takový člověk se dívá na svět očima, které se snaží vidět dobré, kdekoliv to jen jde i ve špatných situacích. Představte si jeho ráno. Vzbudí se, otevře oči a s dobrou náladou přivítá nový den. Těší se na něj, protože vstává se slovy:  „To je dnes ale krásný den, dnes se mi vše podaří.”

Jak, ale asi vypadá ráno člověka, který má svou mysl plnou negativních myšlenek? „Sakra, zase budík a zas do práce, se mi nechce.”  Vyleze z postele a při cestě z koupelny a pohledu ven řekne: „Ježiš, tam je zase hnusně.”

 

 

Když porovnáme oba případy, jaký, kdo bude mít den ? A co si vybereš právě ty? Já sama za sebe vybírám to pozitivní, ale věřte mi , že jsem byla případ toho negativního myšlení člověka a to do té doby než jsem si začala afirmovat, k afirmacím mě přivedla má blízká přítelkyně Olinka, se kterou jsem sepsala mé první afirmace, jak mít vedle sebe muže svých snů, úplně si to vše pamatuji, jako by to bylo včera a dnes jsou tomu skoro 3 roky od mé první zkušenosti s afirmacemi, nevěřila jsem tomu, řekla jsem si zkusím to, nemám co ztratit. Načetla jsem mnoho knih o pozitivním myšlení, shlédla několikrát velmi oblíbený film Tajemství apod.Moje mysl se změnila. S mým partnerem Danielem, který mě naučil, jak se v afirmacích posunout dále  jsme se rozhodli, že pro vás napíšeme a zároveň namluvíme několik témat afirmačních nahrávek s vlastním hudebním podkladem a jedním z těch témat je právě ono Hubnutí.Klikněte na odkaz a vyzkoušejte si speciální afirmační nahrávku.

 

Afirmace – Hubnutí a přijetí těla

 

Zhubněte pomocí myšlení jednou pro vždy. Změňte řeč svého těla, zkuste hubnout pomocí svých myšlenek, jejich změnou.Věřte mi, že budete překvapené, jak to funguje.

 

Tento článek pro vás napsala
Leona Gyongyosi