Blog

Možná vás také nepříjemně zasáhla situace okolo koronaviru a karantény. Možná jste nemohli vykonávat svou práci a zůstali jste doma a to bez jakéhokoliv příjmu. Možná se na vás podepsala ekonomická a pandemická krize a vy teď přemýšlíte, co bude dál. Možná už máte dost svého zaměstnání a přemýšlíte nad živtoní změnou. Cítíte a vidíte nejistotu, strach a frustraci.

 

 

 

 

Naprosto vám rozumím a chápu vás. Protože mě se to také velmi dotklo. Musel jsem ze dne na den přerušit své kurzy a osobní koučinky. Díky bohu jsem dokázal během velmi krátké doby zareagovat a najít velmi moudré řešení, nejen pro sebe, ale také pro mnoho obyvatel v ČR. Řešení, které pomohlo lidem zabezpečit finance a práci. Zajistit bezpečný příjem na minimálně další 3 roky. Příležitost, která není závislá na ekonomické ani pandemické situaci. Řešení, díky kterému má člověk zdarma možnost naučit se vydělávat na internetu, což se určitě hodí do budoucna.

 

To je hlavní důvod, proč jsem se rozhodl napsat tento krátký článek.

 

 

Většina z vás, kteří sledují mojí cestu ví, že pořádám živé akce, kde společně s účastníky řešíme různé strachy, bloky, nepříjemné pocity a stavy. To vše díky technikám NLP ( neurolingvistické programování mysli ) díky, kterým dosahujeme skvělých výsledků. Proto jsem se těšil, že po novém roce se pustíme do zimních a jarních campů a seminářů. Bohužel se stalo to, co asi nikdo z nás nečekal. Vše se pomalu ze dne na den muselo zrušit. Co teď ? Říkal jsem si. Nikdo nevěděl, co bude. Jak dlouho bude tohle trvat ? Pro hodně lidí byla tohle noční můra, protože jejich příjem byl závislý na každodenní práci a zákaznících. Pár dní jsem jen sledoval celou situaci a analyzoval to.

 

V každém problému se dá najít příležitost !

 

To je věta, kterou si vždy opakuji, když přijde nějaký problém. Věta, která otevře mysl novým příležitostem a možnostem. Díky podobným otevřeným větám, často vybruslíte ze situaci jako vítěz. Moje mysl hledala a našla to.

 

Je to více jak půl roku, co mi můj dlouholetý, blízký kamarád Adrian řekl o jedné příležitosti na které se podílí marketingově jako tvůrce a kterou dělá z Bali. Příležitosti, která se dá dělat díky tomu, že je on-line kdykoliv a odkudkoliv. To, co je fantastické na tom je, že tato příležitost je bez jakékoliv finanční investice a výplaty chodí díky finančním zálohám 3x měsíčně na účet už po 14-ti dnech, co se do projektu zapojíte. Navíc neexistuje na internetu konkurenční projekt a tento byznys extrémně stabilní, což je velká výhoda.

 

Adrian s rodinou vydělává z Bali

 

Na začátku jsem měl trošku pochybnosti v tom, jestli to zvládnu a zda-li je to vůbec reálné, protože jsem byl člověk, který neměl zkušenosti v tomto oboru a taky nebyl úplně zběhlý v tomto on-line příjmu. Vždy jsem raději upřednostňoval živý způsob práce, ale jak se říká, když nezkusíš, nevíš, navíc zde nic neinvestuješ krom svého času vůbec nic, tak nemáš co ztratit. Můžeš se něco dalšího naučit, rozvíjet se a tím jen získat nové vědomosti a zkušenosti, které se hodí do budoucna.  Nebylo tedy na co čekat. Šel jsem tedy do toho rovnýma nohama.

 

„To co se zdá být nemožné je pouze výzva.“

 

Díky nepříznivé situaci koronaviru, která nastala si dnes už velké množství lidí uvědomilo, že jejich zdánlivě bezpečné zaměstnání není a ani nebude tak jisté. Pochopili a uvědomili si, že velmi rychle mohou přijít o práci a příjem. Proto se začali zajímat o přivýdělek z pohodlí domova. Začali hledat něco, kde by si zajistili další vedlejší příjem, který by je zabezpečil před nejhorším. Díky tomu se moje vize naplnila a on-line byznys doslova explodoval. Během prvních 5-ti dnů se mi na FB ozvalo přes 500 zájemců. Dnes je to 3 měsíc, kdy podnikám v on-line byznysu, kde šířím a ukazuji příležitost on-line příjmu. Díky tomu mám stovky zájemců měsíčně a každý den se přidávají noví a noví partneři. Dosáhl jsem díky tomu nadstandardních výsledků. Všechny mé tajné strategie, které uvádím do praxe, předávám svým parnterům v Diamond Týmu, který jsem založil v rámci online příjmu.

 

Aby to nebylo jen o penězích a práci, tak má každý partner možnost v on-line příjmu získat zcela zdarma, NLP koučinky, mentoringy a kompletní vzdělávací systém v hodnotě 50.000,- kč a mnoho dalších bonusů a výhod tak, abychom společně a stabilně pracovali na oblasti vztahů a zdraví. Protože pouze díky životní rovnováze je možný opravdový úspěch a štěstí. Navíc mě tohle neskutečně baví, tak co víc si člověk může přát. Jednoduše jsem spojil dvě věci v jednu.

 

 

Jestli-že i ty hledáš způsob, jak si zajistit stabilní příjem bez investic a rizika, neváhej už ani jeden den a napiš mi. Protože se můžeš zapojit okamžitě a navíc získat podporu nejen mou, ale také celého týmu. Začít žít svobodný, životní styl, stejně tak, jako se to podařilo mě. Vše ti krůček po krůčku ukážeme a naučíme. Krásné je na tom to, že i úplný začátečník může velmi rychle uspět. Stačí dělat to, co tě naučím a ukážu. Teď je ta nejlepší doba, jaká kdy v historii internetu byla. I ty můžeš být na začátku něčeho velkého. Něčeho, co ti může změnit život. Stejně jako to změnilo život lidem před tebou. Když jsem to zvládl já a další parťáci v týmu, tak ty to s námi dokážeš také. Je to velmi jednoduché. Prostě se přidej k nám a staň se členem Diamond Týmu.

 

Napiš si o bližší informace na e-mail: info@diamantdaniel.com

 

Daniel Diamant
Expert NLP a mentor
zakladatel Diamond týmu
Autor a tvůrce Transformačních kurzů a tréninků

Jestli-že vás článek zaujal, budeme moc rádi za sdílení.