Blog

Možná vás také nepříjemně zasáhla situace okolo koronaviru a karantény. Možná jste nemohli vykonávat svou práci a zůstali jste doma a to bez jakéhokoliv příjmu. Možná se na vás podepsala ekonomická a pandemická krize a vy teď přemýšlíte, co bude dál. Možná už máte dost svého zaměstnání a přemýšlíte nad živtoní změnou. Cítíte a vidíte nejistotu, strach a frustraci.

 

 

 

 

Naprosto vám rozumím a chápu vás. Protože mě se to také velmi dotklo. Musel jsem ze dne na den přerušit své kurzy a osobní koučinky. Díky bohu jsem dokázal během velmi krátké doby zareagovat a najít velmi moudré řešení, nejen pro sebe, ale také pro mnoho obyvatel v ČR. Řešení, které pomohlo lidem zabezpečit finance a práci. Zajistit bezpečný příjem na minimálně další 3 roky. Příležitost, která není ani tak závislá na ekonomické ani pandemické situaci. Řešení, díky kterému má člověk zdarma možnost naučit se vydělávat i na internetu, což se určitě hodí do budoucna.

 

To je hlavní důvod, proč jsem se rozhodl napsat tento krátký článek.

 

 

Většina z vás, kteří sledují mojí cestu ví, že pořádám živé akce, kde společně s účastníky řešíme různé strachy, bloky, nepříjemné pocity a stavy. To vše díky technikám NLP ( neurolingvistické programování mysli ) díky, kterým dosahujeme skvělých výsledků. Proto jsem se těšil, že po novém roce se pustíme do zimních a jarních campů a seminářů. Bohužel se stalo to, co asi nikdo z nás nečekal. Vše se pomalu ze dne na den muselo zrušit. Co teď ? Říkal jsem si. Nikdo nevěděl, co bude. Jak dlouho bude tohle trvat ? Pro hodně lidí byla tohle noční můra, protože jejich příjem byl závislý na každodenní práci a zákaznících. Pár dní jsem jen sledoval celou situaci a analyzoval to.

 

V každém problému se dá najít příležitost !

 

To je věta, kterou si vždy opakuji, když přijde nějaký problém. Věta, která otevře mysl novým příležitostem a možnostem. Díky podobným otevřeným větám, často vybruslíte ze situaci jako vítěz. Moje mysl hledala a našla to.

 

Jednoduchý způsob finančního příjmu na bázi doporučení v oblasti bydlení, které zaznamenalo už v roce 2007 při ekonomické krizi rychlý růst. Oblast která i v tomto nejednoduché situaci udržela a podpořila ekonomickou stabilitu v roce 2021. To je jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl pro tuhle oblast.

 

Bydlet chce předpokládám asi každý. A právě proto vznikl nový projekt Win Win business ( obchodní příležitost pro každého ) kde si bez jakývkoliv technických a profesionálních znalostí v oboru může vydělat snad každý, kdo přijde někdy do kontaktu s dalšími lídmi. Protože oblast bydlení je neustále propírané téma. Lidé neustále řeší problémy s bydlením. Chtějí větší nebo menší byt. Chtějí prodat nemovistost, kterou zdědili, nebo si pořídit svůj nový sen. Ušetřit nebo investovat do nemovistosti. Rekonstruovat starší bydlení a s tím, jsou spojené další služby.

 

„To co se zdá být nemožné je pouze výzva.“

 

Díky nepříznivé situaci koronaviru, která nastala si dnes už velké množství lidí uvědomilo, že jejich zdánlivě bezpečné zaměstnání není a ani nebude tak jisté. Pochopili a uvědomili si, že velmi rychle mohou přijít o práci a příjem. Proto se začali zajímat o přivýdělek z pohodlí domova. Začali hledat něco, kde by si zajistili další vedlejší příjem, který by je zabezpečil před nejhorším. Díky tomu se moje vize naplnila a zájem o přivýdělek doslova explodoval. Během prvních 5-ti dnů se mi na FB ozvalo přes 200 zájemců. Dnes domlouvám nové obchodní partnerství po celé ČR

 

Aby to nebylo jen o penězích a práci, tak má každý obchodní partner možnost ve Win Win získat zcela zdarma, NLP koučinky, mentoringy a mnoho další podpory a výhod tak, abychom společně a stabilně pracovali a dosáhli úspěchu. Navíc mě tohle neskutečně baví, tak co víc si člověk může přát. Jednoduše jsem spojil dvě věci v jednu.

 

 

Jestli-že i ty hledáš způsob, jak si zajistit stabilní příjem bez investic a rizika, neváhej už ani jeden den a napiš mi. Protože se můžeš zapojit okamžitě a navíc získat on-line podporu. Začít žít svobodný, životní styl, stejně tak, jako se to podařilo mě. Vše ti krůček po krůčku ukážeme a naučíme. Krásné je na tom to, že i úplný začátečník může velmi rychle uspět. Stačí dělat to, co tě naučím a ukážu. I ty můžeš být na začátku něčeho velkého. Něčeho, co ti může změnit život. Stejně jako to změnilo život lidem před tebou.

 

Odkaz zde: Win & Win Business

 

Daniel Diamant
Expert NLP a mentor
zakladatel Diamond týmu
Autor a tvůrce Transformačních kurzů a tréninků

Jestli-že vás článek zaujal, budeme moc rádi za sdílení.