„Chci žít spokojený život a udělám pro to všechno!“

Obavy ve vašem životě nevypovídají nic o tom, jaké jsou vaše skutečné možnosti. Cítíte-li obavy typu „Co když skončím na ulici“, „Co když nebudu mít dost peněz pro své děti“ nebo „Co když nebudu mít na jídlo, oblečení, atd.“ „Co když mne bývalý partner odmítne, pokud mu vyjádřím své obavy, které zapříčinily odloučení,“ a kvůli nim pak setrváváte v nezdravém prostředí, jen jste svůj život podřídili iluzi.

Pamatujte na to, že všechny vaše obavy jsou pouze iluze. Jsou to vize vytvořené vaší vědomou myslí, které vám ukazují, co BY mohlo být, nikoli, co opravdu JE.

Ovšem jakmile se podřídíte iluzi, zhmotňujete si ji ve skutečnost. Nakonec vás ta příšerná práce tak vyčerpá, že skončíte v nemocnici, zaplatíte hromadu peněz za léky, a tak jako tak nebudete mít peníze, bojíte se před svým partnerem vyjádřit své skutečné pocity a přiznat mu svoje chyby z obavy, že vás nebude poslouchat nebo máte strach z jeho reakce a proto se mu vyhýbáte.

Kdybyste zavčas odešli a ocenili sami sebe a své zdraví, pak by se vzápětí objevila nová nabídka práce, kurzu, vrácený dluh z dřívějška, nebo byste třeba dostali chuť něco vyrábět a pak prodávat. Váš partner vás ocení že jste byli schopni přiznat své chyby, stejně tak jako on svoje a můžete společně najít novou, zdravější cestu ve vztahu. Obnovit vztah nebo jej vyléčit…

Vše je jen o Vás, o tom zda chcete přijmout své srdce, intuici a probudit svou vnitřní sílu, se kterou jste sami schopni dokázat takřka nemožné.

Znám případy, které se hlavně v současné době týkají partnerských vztahů, kdy se jedna slečna dozvěděla to, že její současný partner není tím, kdo ji má provázet po zbytek života. Namísto toho, aby daná slečna našla svoji vnitřní sílu a víru ve svého partnera, naopak zpanikařila a dostala strach, tedy dala možnost zvítězit tomu, co se dozvěděla.

Pokud v sobě najde svou vnitřní sílu a promluví si se svým partnerem o všem co chce on od vztahu a co chce ona sama, bude mezi nimi dostatečná komunikace, nebude tam pocit svázanosti a lpění na partnerovi. Posléze najde daná slečna onu pověstnou „vnitřní sílu“ přijmout cokoliv, jakýkoliv názor, protože ona bude poslouchat své srdce, svou intuici a bude vědět, zda její partner je tím, kdo ji má provázet.

Nebojte se učit probouzet svoji vnitřní sílu každý den, neboť každý den se k vám dostávají situace a informace, které vám ji pomohou probudit, projevit, ale ne na úroveň arogance a nezdravého sebevědomí, hádek nebo sporů, ale v klidu a přesto asertivně, neboť jedině vy sami se potom můžete podívat do svého nitra a vědět, že jste udělali správnou věc pro Vás samotné, ale zároveň i pro druhé.