Blog

Jak si stanovit možnosti za svým snem a cílem.

 

Jakmile člověk začne na sobě pracovat a pozná sám sebe, je pro něho jednodušší si uvědomit a zjistit, co je pro něho důležité a co doopravdy v životě chce. Ve chvíli, kdy si uvědomí, co je pro něho důležité, a po čem touží, je mezi místem, kde se nachází a kde by chtěl být, pořád je ještě veliký rozdíl. V tu chvíli je důležité definovat, jaké konkrétní kroky mu brání a jaké má možnosti získat to po čem toužíme.

 

 

Jestli-že si nestanovíte vlastní cíl, tak se často stane, že si něvědomě přivlastníte cíl cizí. Jedna z velmi častých chyb, která se stává.

Vím jaké to je, když si člověk přivlastní cizí cíl. Když jednoduše pouze chodí do práce a vydělává peníze, aby naplnil potřeby a sny druhých lidí. Jednoduše řečeno, hodně práce, žádná vnitřní radost.

 

Dosahování cílů není procházka růžovou zahradou, ale za to dělá život smysluplným a šťastným.

 

Každý člověk potřebuje smysluplné cíle ke smysluplnému životu. Vlastní cíle. Uvědomění cíle člověka namotivuje, udrží na správné cestě a posílí duševně, to má velký vliv na vývoj osobnosti a sebevědomí.

 

 

Jestli-že člověk nezná své  cíle, začíná postupný rozklad a rozpad osobnosti a psychiky. Člověk potřebuje v životě překonávat překážky k cíli, protože to udržuje jeho duševní síly svěží, tělo zdravé a mysl čistou.

Když člověk nemá a nezná svůj cíl, tak musí stejně překonávat překážky a problémy, které ho stejně omezují a když je nepřekoná, tak ztrácí svoji svobodu a jeho sebevědomí strmě klesá dolů. S tím jsou spojené různé, psychické a fyzické problémy.

 

Ale když má svůj cíl… hádejte…

Má v rukách scénář života a před sebou toho tolik, co se má naučit … a o hodně věcech zatím ani netuší.

 

Vím, že nic nevím. To je přesně ten stav, ve kterém se nachází většina lidí, kteří si uvědomí svůj cíl. A to je častý kámen úrazu. Protože většinou vůbec netuší, jaké kroky musí pro splnění cíle udělat a skončí dřív, než-li začali.

 

Jak ale na to. Kde a jak tedy začít ?

Zde je velmi důležité využít strategií otevření možnosti. Využít technik speciálních otevřených otázek, díky kterým dojdete k uvědomění a rozvinete svůj potenciál.

 

Lidský mozek je nejlepší počítač světa.

 

A zde  začíná tvorba životní cesty. Také je důležité definovat všechny dovednosti a  schopnosti, které jsou potřebné ke splnění vašeho cíle.

Mezi velké překážky při dosahování cílů a učení se novým dovednostem jsou různé názory a přesvědčení, kterými si lidé blokují své sny a cíle – například tím, že říkají, že člověk nemá dostatek času a finančních zdrojů, nemá talent, nemůže to zvládnout. Co by na to řekli ti druzí ? Bojí se kritiky a reakce okolí.

 

Osvoboď se od strachů a bloků, díky transformační afirmační nahrávce. Odkaz zde: Afirmace – strach, úzkost, fobie a panika ( Pro ženy )

 

Tyto chybné úsudky,bloky a strachy brání v dosažení cílů a snů. To, co pomáhá a otevírá možnosti je opět si položit otázku. ,, A co kdyby jsem vymyslela, jak získat na svůj sen dostatek financí a času ? Co kdyby jsem znala návod, jak získat skvělé zdraví“ ? Jaké by to bylo poznat strategie k dosažení skvělých vztahů ?  Jaké by to bylo být mezi lidmi, kteří mají stejné sny a dodají mi podporu a motivaci ? Takové otázky pomáhají překonat cenzuru racionálního myšlení, snižují strachy, bloky a uvolňují tvořivé myšlení a dodávají naději a pozitivní energii.

 

Jak objevit své možnosti ?

Jak získat správné otázky a odpověďi ?

Jak dosáhnout úspěchu ?

 

To vše a mnohem víc vás čeká v třetí části on-line kruzu Generátor Úspěchu

 

odkaz zde:
On-line kurz Generátor Úspěchu zdarma

 

Vyzkoušejte si internetovou novinku !!!

 

Klub Úspěšných

 

Jedinečný klub on-line vzdělávání pod jednou střechou.

Sdílená komunita na jedné vlně.

 

 

Nebuďte na to sami.

 

Získejte zvýhodněne členství do 9.9.2021 jen za 499,-

 

 

odkaz zde
Club Úspěšných