Blog

Chcete přestat kouřit, ale nemáte k tomu vůli a navíc máte strach, že přiberete?

 

Poznali jste  někoho, kdo zhubnul pomocí nějaké diety a i po nějaké delší době si svou vysněnou váhu v pohodě a bez dalších diet udržel? Věřím, že někdo takový existuje, ale těchto lidí bude pravděpodobně velmi malé procento a štíhlé, vysportované tělo bude jejich hlavním životním tématem. My se budeme ale bavit o tom, myslet zdravě, bez extrémů. Žádné sacharidové vlny a drastické diety. Ani brutální trénink. Proč tedy většina hubnoucích stále dokola „bojuje“ se svou nadváhou, snaží se cvičit, hlídat si jídelníček, počítat kalorie a vytoužený výsledek se dostavuje jen na krátkou chvíli?

 

 

Odpověď na tuhle otázku je celkem jednoduchá. Trvalé udržení váhy není o počítání kalorií a trvalé mučení se denně ve fitness, ale o změně myšlení, životních postojů a změně vnitřních přesvědčení, protože v našem životě neexistuje nic, co by nejdříve neprošlo naším mozkem a naším myšlením. Co člověka nutí se zvednout a jít se najíst nebo jít si zacvičit? Jedině mozek. Mozek a mentální programy v něm uložené v podobě neuronových drah určují to, co si vybíráme k jídlu nebo v jakou dobu jíme. Lidská psychika je určující pro to, jak bude vypadat tělo a vůbec celý život.

 

 

Metoda NLP neurolingvistické programování mysli má řadu účinných technik, pomocí kterých lze nahlédnout do podvědomí daného člověka a velmi efektivně nežádoucí programy, vedoucí k nadváze změnit. Jestliže chodíte denně kolem zrcadla a pokaždé se při pohledu do něj otřesete hrůzou, jak tlusté je vaše tělo, je to již zvyk, který je pevně usazen v podvědomí a jen změnou jídelníčku nebo cvičením ho neodstraníte. Nebylo by jednodušší, nejdříve změnit tento zlo-zvyk a teprve potom nechat tělo, aby se měnilo samo?

 

 

NLP umí přeprogramovat váš vztah k jídlu a kouření, ke cvičení, ale především sami k sobě a k životu. Jakmile se přestanete prát s vaším mozkem pomocí vůle, půjdou kila dolů prakticky sama a uvolníte velké množství energie, které jste až doteď vynakládali na boj s programy ve vašem mozku a jeho myšlením. Uvědomte si, že mysl ovládá tělo, takže naučit se ovládnout svou mysl, je v hubnutí to nejdůležitější. Nemusíte pak již nikdy držet žádné diety.

 

 

Co také pomáhá je najít si společnost lidí, kteří mají podobné cíle. Tu můžete najít na FB skupině Cesta Vítěze, kterou jsem založil za tímto účelem. Momentálně se do akce přidalo přes 700 členů. Také si můžete vyzkoušet on-line mini-kurz zdarma 4 kroky ke splnění snů, díky kterému si můžete identifikovat bloky, které vám brání v uskutečnění vašeho cíle. Ať už je to zhubnout, přestat kouřit, nebo získat novou lásku.

 

Klikni na obrázek a zjistěte víc.

 

Jestli-že chcete získat a poznat konkrétní techniky, návody a strategie jak efektivně přeprogramovat podvědomou mysl, zaregistrujte se na 90 minutový webinář, na kterém vám společně s hosty odhalíme tajné NLP techniky a strategie jak zhubnout a zbavit se špatných návyků a bloků.

Odkaz zde:

 

WEBINÁŘ