Proč se přihlásit na life-style koučink a co mohu získat díky

NLP technikám a mentoringu ?

 

Stává se vám, že to, co vám fungovalo už vám dnes nepřínáší vytoužený výsledek ?

Jste žena, matka, manželka, samoživitelka, podnikatelka, muž, manžel ?

 

 

Možná jste se setkali s tvrzením a radami, ty to nějak zvládneš ? Nějak to dopadne ? Neboj se ? Mysli pozitivně ? Neboj se bude líp ? Buď silná. 

Odhalím vám 3 tajemství, díky kterým pomáhám klientům získat to, po čem touží.

 

 

Dovolte mi s vámi sdílet 3 tajemství, 3 klíče díky kterým pomáhám svým klientům, získat to, po čem touží.

 

Znamená to, že díky těmto klíčům klient získává odpvědi na to, jak uspět v oblasti ( vztahů, financí, práce, zdraví ) i když není expert ani kouč.

Možná si teď říkáte ,, nevím jestli to bude fungovat a zvládnu to „?

Věřte mi, ukážu vám skvělý způsob, jak snadno získat sebevědomí, odvahu, klid, nadšení,soustředění, radost, sebekontrolu a odbourat staré přesvědčení, bloky, strachy, úzkosti a další negativní pocity.

 

Klíčem č.1, je vědět, co mě trápí!

 

Může to znít banálně. Hlavní princip, ale spočívá v tom, že si musíme určit,CO je konkrétně váš problém a JAKÝ je váš cíl.

Díky konkretizaci problému můžeme zvolit strategii, která vás dovede k vytouženému cíli.

Proto je nesmírně důležité definovat konkrétní problém, aby se mohla nastavit vhodná technika, která vyřeší daný problém.

Definici konkrétního problému získáte díky otázkám, které obdržíte po vyplnění formuláře, viz níže. 

 

 

Klíčem č.2, je si uvědomit, že na každý problém existuje vhodná technika, díky které se dá vyřešit jakýkoliv problém.

 

Je důležité pochopit to, že čím více se snažíte aplikovat pouze amatérsky různé strategie k tomu, aby jste vyřešili svůj problém, tím víc se do toho zamotáváte a výsledek je ten, že jste pak frustrování, máte deprese a psychické problémy, když to nepomáhá. Versus tomu, když vás provedu profesionálně, účinnými technikami neurolingvistického programování mysli.

 

 

Klíč č.3, je, že musíte vědět, jak na to a chtít vyřešit svůj problém jednou pro vždy !!!

 

To je naprostý základ.

 

Protože pokud budete vědět, JAK vyřešit konkrétní problém, nemusíte číst stovky knih a článků.

Platit za různé semináře a on-line tréninky a hledat desítky hodin odpovědí na internetu.

Možná si teď říkáte. ,, No jo, jak to mám ale tedy udělat abych se zbavil/a strachu, obavy, deprese, frustrace, úzkosti, fobie, bloku a nízkého sebevědomí a namodeloval/a nové pozitivní vlastnosti, díky kterým budu mít skvělé vztahy, dobrou práci, dostatek financí, skvělé zdraví a dostatek času pro sebe a druhé na kterých mi záleží“ ?

Právě proto jsem pro vás sestavil speciální otázky, které vás provedou těmito základními klíči krok za krokem. Tyto otázky vás dovedou k zamyšlení a uvědomění toho, jaký problém chcete konkrétně vyřešit a jaké možnosti máte.

 

Díky těmto klíčovým otázkám začnete okamžitě na sobě pracovat a řešit váš problém.

TO JE VÁŠ PRVNÍ A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ KROK.

 

Pro mě jako kouče a člověka, který neustále pracuje s technikami neurolingvistického programování je váš úspěch mým posláním.

A proto jsem se rozhodl s vámi sdílet tento speciální seznam otázek, který vás nastartuje na cestě za změnou.

 

Vyplňte formulář pod tímto textem a díky otázkám, které vám zašlu na email, dokážete vytvořit pro sebe lepší budoucnost, která vám vytvoří lepší kvalitu života i bez profesionálních znalostí v oboru osobního rozvoje.

 

Popravdě netuším, jak dlouho bude tento email s otázkami dostupný na tomto webu.

Jelikož už brzy dojde k reinstalaci celého webu.

Takže pokud chcete získat tyto otázky, vyplňte formulář dokud jsou tyto speciální otázky k dispozici.

E-mail s otázkami je tady pro vás, aby vám pomohl dosahovat vašich vytoužených výsledků.

To známená získat sebedůvěru, odvahu, klid, radost, životní rovnováhu a odpovědi, jak a kde začít.

 

Popravdě vás možná překvapí, jak úžasné výsledky dokáže mít strategie konkrétních otázek ať už jste žena, muž, matka, dcera, podnikatel/ka nebo samoživitelka, která se potýká s každodenním stresem, frustrací, strachem a s otázkami, co dál.

Kromě toho také nabízím On-line transformační nahrávku na cíle a sny, díky které můžete probudit v sobě potlačené sny a cíle. A přiblížit se tak k vytouženému výsledku.

Nahrávku si můžete objednat na tomto odkazu Transformační afirmační meditace na cíle a sny. 

 

Dnes bych vám chtěl nabídnout sekci otázek, které jsem pro vás připravil.

 Otázky, které vás navedou a připraví v případě zájmu o osobní koučink a konzultaci. 

 

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

 

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI

 

 

CO JE TO NLP ( neomezený lidský potenciál ) ?

 NLP je zkrátka pro Neuro-lingvistické programování a název přímo popisuje to, čím se tento program zabývá- jak změna komunikace (lingvistické) může ovlivnit myšlení (neuro), což má za následek změnu chování (programování).

 

V JAKÉ OBLASTI SE DÁ NLP VYUŽÍT ?

Naše podvědomé vzorečky nás ovlivňují a řídí neustále: v práci, ve volném čase, ve vztazích, … Proto lze nástroje NLP využít v širokém spektru oblastí.
NLP je nástroj manažerského i osobního rozvoje, terapie, léčbě traumat, bloku, strachů, depresí. Pomůcka k efektivnímu prodeji, komunikace a vyjednávání, metoda k psychické přípravě sportovců. Také k řešení různých životních či partnerských problémů a nástroj prohloubení pochopení mezi lidmi nebo rozvoje vůdčích dovedností lídrů. Nástroj ke stanovení cílů a strategie cílů.

 

JAK NLP FUNGUJE A JAK JE TO MOŽNÉ ? 

Představte si, že řešíte nějakou nepříjemnou situaci. Cítíte, že jste nervozní. Začíná vám bušit srdce a vy pociťujete úzkost. Vidíte jak se vám potí dlaně a vnímáte jak se vám sevřelo hrdlo. Špatně se vám dýchá. Vidíte průběh situace černě. Vaše tělo se začíná třást a je vám na omdlení. A teď si představte, že by vše mohlo být jiné. Jakmile by jste začali pociťovat příznaky úzkosti, stiskli by jste si jedno konkrétní místo na své dlani a vaším tělem by proběhl ulevující se pocit klidu,štěstí, bezpečí a odvahy. Vaší mysli by proběhla vzpomínka na situaci, kterou jste zvládli s těmito pocity. Tato ukázka jedné konkrétní techniky využívá principu podmíněného reflexu. Ovládněte perfektně NLP techniky a přihlaste se na osobní koučink s Danielem.

 

 

JE KONZULTACE FINANČNĚ NÁROČNÁ?

 

Záleží na tom v porovnání s čím a také záleží, co chceme konkrétně řešit ? Částky za konzultace se pohybují v průměru  1.000- kč/h. Osobně némám pevnou cenu. Vždy přihlížím k finančním možnostem klienta a problému, který společně řešíme. A vše je o individuální domluvě.

 

JAKÝ JE OBVYKLÝ POSTUP KONZULTACE?

 

 Úvodní schůzka – účel je definovat oblasti koučování a zjistit konkrétní problém, očekávání a cíl. Připravit strategie s vhodným návrhem předběžných řešením problému. A cenovou nabídku. To vše je momentálně v tuto chvíli zcela zdarma. Stačí vyplnit formulář na této stránce. Následně vám dorazí e-mail s otázkami a dalším postupem.

 

JAKÝ JE IDEÁLNÍ POČET A ČAS KONZULTACÍ ?

 

Ideální délka konzultace je 60 minut. Konzultace a koučink by neměl přesáhnout 120 minut z důvodu efektivity.

Průměrný počet měsíčních konzultací je 1 – 2 sezení, dle potřeb klienta.

Maximální doba konzultací a mentoringu by neměla přesáhnout 6 měsíců.

 

KDE PROBÍHÁ KOUČINK A MENTORING ?

Kouč vybere místo, na kterém se bude koučovaný cítit dobře a uvolněně. Důležité je, aby nebyl koučovaný a kouč nikým rušen.

 

Pokud cítíte, že potřebujete poradit, neváhejte a vyzkoušejte si první e-mailovou konzultaci zdarma. Přestaňte se trápit a přihlaste se na koučink.
Rezervujte si místo a vyplňte formulář.
Získejte zdarma hodnotné otázky už dnes.
Zbavte se nepříjemných pocitů a aktivujte svůj potenciál.

Vyplň formulář a přihlas se na konzultaci

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right