Adrian Kolek

MLM Mentor & Tvůrce marketingových projektů

„Tím, že mě lidé vidí vystupovat na sociálních sítích, vnímají mě jako člověka a podnikatele, který je neomylný a nemůže si dovilit chyby. To sebou přináší obrovskou míru tlaku a stresu. Zvláště, když překonávám mnohem náročnější překážky a životní zkoušky, než běžný člověk. Pak, až nějakou chybu udělám, vše se mi projeví na psychice a často s nežádoucími následky. Proto v určitých momentech potřebuji taky radu, názor nezaujatého profíka, jiný úhel pohledu, nebo pomoc s překonáním mentálních zábran, které mě brzdí a vnitřně ničí. Proto jsem velmi vděčný za Daniela Diamanta, který má ihned po ruce funkční NLP techniku, která má okamžitý efekt. Vždy s chápavým, lidským přístupem a upřímnou ochotou pomoci. Děkuji Danku hlavně za to, že ihned po tvém tréninku přicházejí výsledky a cítím se mnohem líp.

 

Sabina Jordánová

Certifikováný coach a lektor

 

Jsem vděčná za to, že Daniel je v mém životě jako spolutvůrce našich projektů, skvělý kouč a kamarád. Dokáže se v každé situaci dostat ze dna na vrchol a s touto energií úspěšně koučuje své klienty a tvoří skvělé online programy a tréninky pro všechny ty, kteří se rozhodli na sobě pracovat a začít měnit své životy k lepšímu.

Terus Baranová

Skvele myšlienky krásne slová povzbudivé videa úžasný človek. Dáva oveľa viac ako dostáva som šťastná že si tu.

Marek Chovančík

Poznal sem ho na mé svatbě a je to užasný člověk 
Jeho slova dokážou povzbudit. Klobouk dolu je to velký frajer !!

Elisabeth Kodetová

Je to člověk s velkým laskavým milujícím srdcem. Velice empatický i přes veškeré životní kopance. Věřím, že dokáže motivovat a pomoci mnoha lidem.