Adrian Kolek

MLM Mentor & Tvůrce marketingových projektů

„Tím, že mě lidé vidí vystupovat na sociálních sítích, vnímají mě jako člověka a podnikatele, který je neomylný a nemůže si dovilit chyby. To sebou přináší obrovskou míru tlaku a stresu. Zvláště, když překonávám mnohem náročnější překážky a životní zkoušky, než běžný člověk. Pak, až nějakou chybu udělám, vše se mi projeví na psychice a často s nežádoucími následky. Proto v určitých momentech potřebuji taky radu, názor nezaujatého profíka, jiný úhel pohledu, nebo pomoc s překonáním mentálních zábran, které mě brzdí a vnitřně ničí. Proto jsem velmi vděčný za Daniela Diamanta, který má ihned po ruce funkční NLP techniku, která má okamžitý efekt. Vždy s chápavým, lidským přístupem a upřímnou ochotou pomoci. Děkuji Danku hlavně za to, že ihned po tvém tréninku přicházejí výsledky a cítím se mnohem líp.

 

Sabina Jordánová

Certifikováný coach a lektor

 

Jsem vděčná za to, že Daniel je v mém životě jako spolutvůrce našich projektů, skvělý kouč a kamarád. Dokáže se v každé situaci dostat ze dna na vrchol a s touto energií úspěšně koučuje své klienty a tvoří skvělé online programy a tréninky pro všechny ty, kteří se rozhodli na sobě pracovat a začít měnit své životy k lepšímu.

Terus Baranová

Skvele myšlienky krásne slová povzbudivé videa úžasný človek. Dáva oveľa viac ako dostáva som šťastná že si tu.

Kačulka Pajerová
Podnikatelka

Všichni víme, že pro úspěch je důležité mít správný postoj a vnitřní nastavení. Pokud se chceš naprogramovat mentálně na úspěch, máš k dispozici afirmaci od trenéra Neuro-lingvistickeho programování a schopného podnikatele v jednom, který dobře ví, s čím se lidé při dosahování úspěchu potýkají. Nastaví na úspěch a aktivity, kterými daného úspěchu dosáhneš. Uvědomíš si, co je pro tebe důležité a více se zaměříš na detaily, které mají nejzásadnější vliv. Mě nahrávka pomáhá hodně, protože díky ní vím, na co zaměřit pozornost.

 

Honza Slatinský

Marek Chovančík

Poznal sem ho na mé svatbě a je to užasný člověk 
Jeho slova dokážou povzbudit. Klobouk dolu je to velký frajer !!


Markéta ŽenatováElisabeth Kodetová

Je to člověk s velkým laskavým milujícím srdcem. Velice empatický i přes veškeré životní kopance. Věřím, že dokáže motivovat a pomoci mnoha lidem.

 

Lucie Vichová

Od prvního poslechu mi bylo jasné, že se Afirmační nahrávka „Staň se
leadrem“ zabydlí v mém životě 🙂
Stala se součástí mého každodenního ranního rituálu. Je to skvělá pecka
pro nastartování dne. Úžasná hudba a famózní hlas Vás utvrdí, že všechno
je možné. Navíc dodá energii a posílí odhodlání makat na tom, co je pro
Vás důležité. Upřímně ji doporučuji každému, kdo chcete…bez výmluv…
vzít svůj život do svých vlastních rukou. Jsem si jistá, že budete
nadšeni stejně jako já.