Se strachem se potýkáme většinu života. Ať už se bojíme zda se nám povede v životě uspět, zda potkáme pravou lásku, zda jsme dosti dobří na naše cíle a mnoho dalšího. Tolik sami sebe utápíme v obavách až zapomínáme žít.

Stále naši dušičku plníme strachem z toho co bylo a z toho co bude.
Necháváme obavy proudit naši hlavou od rána do večera až opomíjíme užívat přítomného okamžiku. Vychutnávat si přítomnost a být vděčný za tu chvíli co prožíváme právě teď.
Nechat stranou ty starosti které nám tíží naši mysl a dát důvěru našemu životu, té vesmírné síle která náš život vede tou správnou cestou. Každá květina vyroste bez námahy a to platí i pro nás. Všichni můžeme žít ten život který si přejeme když odložíme strach.
Strach který nás nejvíce drží od našeho snového života, od našich splněných přání a cílů je strach ze změny. Aby náš život mohl vypadat podle našich představ musíme změnit to co nám na našem životě nevyhovuje.
Ať už je to několikaletý vztah, který je už jen o zvyku a nemá v sobě špetku lásky či práci v které jsme naprosto vyhořeli a vůbec nás nebaví nebo třeba naše touha vyjet do světa, ale není s kým a sami se bojíme.
Je tolik životních situací které nás brzdí při cestě k našemu štěstí. Tolik zbytečných strachů. Jestli se chceme přestat trápit a tak už nadále nezůstávejme v té slepé uličce života musíme se přestat bát změny. Život změnu miluje.
Tak se přestaňme užírat na místě a dejme náš život do pohybu. Opusťme partnera s kterým nejsme šťastní a využijme nově získanou samotu k poznání sama sebe, k péči o naši dušičku.
Stereotypní práci taky ponechejme za sebou, vždycky se to dá vymyslet tak aby jsme mohli dělat to co vás baví, ale musíme chtít a mít nehasnoucí víru, že to dokážeme!

Celý život si přejete procestovat svět, ale všichni vaši parťáci vám to ruší či vás od toho odrazují? Jeďte sami! Nic není větší dar pro duši než cestování sám se sebou. Sami nikdy nebudete poznáte tolik skvělých lidí a zároveň skvěle poznáte sami sebe. Své hranice a možnosti. Srovnáte do rovnováhy a vyčistíte svůj vnitřní svět. A když se něco nepovede tak přece vždycky můžete jet domu a zkusit to znovu! Tak neváhejte a pojďte žít svůj vysněný život. Plný dobrodružství a změn.

Máš strach z toho že v životě neuspěješ? Vždyť ten největší úspěch je pokud každý den vstaneš s úsměvem, pokud během toho dne budeš dělat věci které miluješ a budeš s lidmi které miluješ, pokud se už nebudeš bát riskovat a budeš zkoušet vše co si přeješ, pokud budeš šířit lásku. Tyhle věci jsou opravdovým úspěchem a to všechno zvládneš jen díky tvé hlavě! Zamiluj se do své duše a buď pánem své mysli! Nechej zbytečné strachy odejít a naplň svůj život láskou. Ty to zvládneš věřím ti!