Jak dosáhnout okamžitého nakopnutí, získat sebedůvěru a vnitřní sílu.

 

– Možná se cítíte vyčerpaní a vyhaslí ? 
– Možná si říkáte, že už je toho na vás moc ?
– Možná vám chybí vnitřní klid, radost, jistota a rovnováha ?
Co kdyby jste dosáhli vytouženého výsledku vyřešili svůj problém už jednou pro vždy?
Představte si, že díky novým schopnostem znovu ucítíte sebedůvěru a radost ze života ?
Dnešní zrychlená doba přináší neustálé problémy a situace, které nám dávají zabrat a doslova z nás vysávají životní energii.
A
Jsou to časté problémy ve vztazích, vysoké pracovní tempo, zdravotní problémy a finanční zátěž.
AVýsledek je ten, že se často dostáváme na samotné dno sil a vyčerpáváme si tak psychické a fyzické zdroje.
To vede často k různým poruchám a problémům, které se projeví velmi negativně na našem zdravotním stavu a následně nepříznivé, životní situaci.
CO S TÍM ?
Uvědomte si, že každý problém má své řešení.
V každém problému se dá najít příležitost!
K tomu, aby jste získali a udrželi si stabilně vnitřní sílu a překonali problémy, potřebujete si vytvořit velmi ucelený systém strategií a technik, které jsou navzájem propojené.

 

Tuto tajnou ingredienci synergií technik vám prozradím a ukážu v tréninku “ Ze dna na vrchol „

 

Dnes bych vám chtěl nabídnout pár jednoduchých tipu, které dokáží nakoupnout a udržet vnitřní sílu.

1. Dejte si vysokou dávku vitaminu C

Jednou z nejúčinnějších protistresových látek, kterou můžete získat z potravy, je vitamin C. Ten má nejen obecně uklidňující účinky, ale zároveň podporuje produkci hormonu adrenalinu, který je při stresu enormně spotřebováván.

„Vysoké koncentrace vitaminu C se nacházejí v plodech černého rybízu, jahod, v červené paprice, brokolici, hlávkové i růžičkové kapustě. Dále v šípku a rakytníku. Z exotických druhů sem pak patří citrusy, plody amalaki a acai,“

2. Hluboké dýchání

Stres a úzkost jsou často spojeny s fyzickými projevy, jako je pocit tlaku na krku a hrudníku či pocit nedostatku vzduchu. S tím pak souvisí rychlé mělké dýchání, které celému stavu moc nepřidá.

Jakmile se tedy ocitnete ve stresové situaci, zkuste se v první řadě zamyslet nad svým dechem. Jednoduše zklidněte své dýchání. Toho dosáhnete tak, že se zhruba tak šestkrát sedmkrát za sebou pomalu a hluboce nadechnete. Nadechujte se opravdu pomalinku nosem, natáhněte co nejvíc vzduchu můžete, pak dvě sekundy počkejte, a následně prudce a rychle vydechněte. Další dechové cvičení které vychází z neurolingvistického programování mysli, budeme společně aplikovat na tréninku ,, Ze dna na vrchol „

3. Využijte svůj čich

Z pěti základních smyslů je čich ten nejstarší. Je spojen s nejstaršími částmi mozku, a to s limbickým systémem a hypotalamem. V těchto částech zároveň sídlí také řídící centrum pro emoce. Určité vůně ve vás proto snadno vyvolají nejrůznější pocity.

Ať je to pocit nostalgie, když ulehnete do peřin vyprané v aviváži, kterou používala vaše maminka či pocit klidu, který zajišťují různé rostlinné esence, jako je třeba rozmarýn, levandule nebo meduňka.

Při pocitech úzkosti si proto zkuste naordinovat rychlou aromaterapii. „Se stresem výrazně bojují esenciální oleje a ty mimo to také povzbuzují myšlenky, což se třeba právě v práci určitě hodí.

4. Minutová masáž

Jedna z oblíbených metod převzatých z tradiční čínské medicíny je akupresura. Ta vychází z toho, že je při stlačení určitých bodů na těle možné zbavit člověka akutní bolesti, ale i léčit některá onemocnění.

Zda je to možné, či nikoli, je na zvážení. S čím ale akupresurní body obvykle skutečně pomohou, je právě stres. Už jenom pro to, že je tato technika značně psychosomatická.

Pokud sedíte v kanceláři a chcete se rychle uvolnit od stresu, zkuste zavřít oči a na pár sekund silně stiskněte palec a prostředníček. Několikrát za sebou to opakujte. Nebo si aspoň minutu promačkávejte dlaně palcem. Začněte odspodu dlaně a pokračujte až k úplným konečkům prstů.

Pokud máte chuť intenzivněji na sobě pracovat, doporučuji a naučit se využívat 30 technik a principů, které budeme společně trénovat v transformačním tréninku ,,MOTIVAČNÍ TRÉNINK ZE DNA NA VRCHOL “ 

Na tento trénink je možné přihlásit se za zvýhodněnou akční cenu.